مربی تغییر و کوچ بین المللی

درباره ما

دوستان قدرتمندم سلام من مسلم شهریاری راد هستم،همیشه آرزو داشتم از جایی که هستم قدری بزرگتر بیندیشم و این اندیشه ام رو گسترش دهم تا انسانهای جهان اطرافم نیز از آن استفاده کنند.

به همین دلیل بود که حس کنجکاوی در درونم شعله ور شد و به دنبال علایقم رفتم و با دنیایی فراتر از دنیایی که در آن هستم آشنا شدم.

من در مسیر زندگی آموختم که بهترین راه برای رسیدن به آرامش و خوشبختی این است که اولا همیشه در لحظه زندگی کنم و دوما از آموزش بهره ببرم.وبه همین دلیل به دنبال آموختن رفتم و خود را در دنیای اطلاعات جای دادم.

امروزه خوشحال و سپاسگزارم که توانسته ام حس آرامش رو در درونم جاری کنم و به واسطه اطلاعاتی که آموخته ام آنها را دراختیار دیگر همنوعانم قرار دهم تا آنها نیز بتوانند زندگی و دنیای زیباتری داشته باشند. چون من به این نتیجه رسیده ام که اگر میخواهم موفق شوم باید کمک کنم تا دیگران نیز موفق شوند و این یک قانون هست و اگر شما دوست عزیزم هم میخواهی موفق و خوشبخت شوی باید به دیگران برای موفقیت و خوشبختی شان کمک کنید.

واگر همه زیبایی های این جهان را برای خود بخواهیم ممکن است اولا در رسیدن به خواسته هایمان تعویق بیفتد و دوما اینکه زمانی به خواسته هایمان رسیدیم احساس آرامش و لذت کافی را نداشته باشیم و همیشه به دنیا از زاویه حرص و طمع نگاه کنیم.

حال تصمیم با خود شماست که میخواهید دراین دنیا چگونه زندگی کنید؟؟؟

من مسلم شهریاری راد در این وبسایت تصمیم گرفتیم که راه و شیوه رسیدن به خوشبختی،آرامش وثروت های بی پایان جهان هستی را به شما درمیان بگذاریم تا بتوانیم جهانی زیباتر بسازیم.

از اینکه با شماهمراه و هم مسیر شدم خوشحال و سپاسگزارم .

مربی و کوچ بین المللی

مشاور وکوچ فردی و گروهی

مستر nlp (برنامه ریزی عصبی وکلامی)

دانش آموخته آکادمی علوم ذهنی از آلمان

مربی بین المللی یوگای خنده

مدرس تندخوانی وتقویت حافظه

فارغ التحصیل مدرسه تندخوانی ایران آکادمی

دارای مدرک تندخوانی از Iqs انگلستان  Dimitto سوییس   Anccp ایتالیا

مربی رشد و یادگیری

مربی ومدرس دوره افزایش عملکرد